Project Description

Montaż Windy Hydraulicznej

ICT Poland, Kostrzyn Nad Odrą

Montaż windy hydraulicznej panoramicznej wraz z konstrukcją szybu w pełnym przeszkleniu. Szkło bezpieczne montowane na rotulach. Szyb dźwigu został specjalnie zaprojektowany dla tej realizacji.

Dźwig o napędzie hydraulicznym, którego wszystkie elementy zostały zamontowane w szybie dzięki czemu nie trzeba było wydzielać specjalnego pomieszczenia na agregat oraz aparaturę. Taki projekt windy pozwala na instalacje dźwigu wewnątrz klatki schodowej. W przypadku wielu nowych biurowców jest to polecany trend w projektowaniu urządzeń transportu bliskiego.

Winda wyposażona we wszystkie najważniejsze systemu bezpieczeństwa. Sterowanie oparte jest na pełnej linii CAN, by mieć jak najwięcej informacji zwrotnych od poszczególnych komponentów.

Galeria

Specyfikacja

Typ:

Winda Hydrauliczna

Bez maszynowni

Rok Budowy:

2017

Napęd:

Napęd hydrauliczny

Udźwig | Prędkość

450 kg / 0,5 m/s

Projekt

WINDOM Dźwigi Osobowe

Złóż Zapytanie

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z Naszym biurem projektowym

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. [a title="Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest (WINDOM Dźwigi Osobowe z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 46)"

    Kontakt