Project Description

Montaż Windy w VILLA BONA w Tycach

Montaż nowego dźwigu osobowego z napędem elektrycznym bez maszynowni w budynku Villa Bona w Tychach. Windę została zaprojektowana by moża było bez problemowo przewieść osoby na wózkach inwalidzkich oraz łóżkach szpitalnych.

Winda wyposażona we wszystkie najważniejsze systemu bezpieczeństwa. Sterowanie oparte na pełną linie CAN, by mieć jak najwięcej informacji zwrotnych od poszczególnych komponentów. Winda została wyposażona w energooszczędny silnik bez reduktorowy umiejscowiony w nadszybiu. by maksymalnie zredukować konsumpcję energetyczną urządzenia, a system stand-by jeszcze zwiększa energooszczędność dźwigu.

Winda również jest wyposażona w zdalny system monitorowania by Nasi konserwatorzy mieli ciągły podgląd w pracę urządzenia.

Galeria

Specyfikacja

Typ:

Winda Elektryczna

Bez maszynowni

Rok Budowy:

2018

Napęd:

Silnik Bez reduktorowy

Udźwig | Prędkość

1250 kg | 1 m/s

Projekt

WINDOM Dźwigi Osobowe

Złóż Zapytanie

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z Naszym biurem projektowym

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. [a title="Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest (WINDOM Dźwigi Osobowe z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 46)"

    Kontakt