Czym się Zajmujemy ?

 Firma WINDOM powstała w 1990 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa na terenie województwa śląskiego, specjalizując się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji urządzeń dźwigowych.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów nasze pogotowie dźwigowe dyżuruje 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę, a czas oczekiwania na rozpoczęcie usuwania awarii nie przekracza 30 minut od wezwania.

Posiadamy wszelkie uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego niezbędne do prowadzenia działalności w pełnym zakresie.

Gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług zapewniają doskonałe kwalifikacje kadry oraz ponad ćwierć wieku doświadczeń.

Ponieważ sami zapewniamy obsługę konserwacyjną montowanym przez nas dźwigom, gwarantujemy najwyższą z możliwych bezawaryjność urządzeń oraz szybkie i sprawne usuwanie wszelkich ewentualnych usterek.

NASZE ZAANGAŻOWANIE


Zależy nam na zachowaniu naszych najbardziej cenionych wartości w każdym projekcie i zadaniu, które wykonujemy.

NASZ UNIKALNY PROCES

Chociaż zazwyczaj projekt jest oparty na indywidualnym przypadku, jest to przewodnik po usługach i projektach, które oferujemy naszym klientom.

PROJEKTOWANIE

Dbamy o każdy detal

KONSULTACJE Z KLIENTEM

Ważne jest Państwa zdanie

WDRAŻANIE

Ostateczny etap wraz z odbiorami przez Urząd Dozoru Technicznego