Informacje o naszym serwisie

Konserwacja wind obejmuje wykonywanie czynności zapobiegawczych i ma na celu zmniejszenie zużycia się poszczególnych elementów. Profesjonalne usługi konserwacyjne zapewniają sprawną oraz bezawaryjną pracę urządzeń dźwigowych przez cały okres eksploatacji przewidziany przez producenta, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne i ekonomiczne. Serwis wind zawiera kontrolę parametrów wszystkich urządzeń i ich funkcji, regulację lub wymianę zużytych części, a także czyszczenia i zabezpieczanie przed korozją.

Pełne uprawnienia Konserwatorów

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, by Nasze usługi wykonywane były w jak najwyższej jakości.

Ponad 28 letnie doświadczenie

Nasi konserwatorzy oprócz wykonywania czynności zapobiegawczych która ma na celu zmniejszenie zużycia się poszczególnych elementów. Wykonują również wiele prac naprawczych na dźwigu by maksymalnie zmniejszyć dyskomfort wyłączonego z urządzenia dźwigu.

Profesjonalne usługi konserwacyjne zapewniają sprawną oraz bezawaryjną pracę windy przez cały okres eksploatacji przewidziany przez producenta, Nasz Serwis dźwigów zawiera kontrolę parametrów wszystkich urządzeń i ich funkcji, regulację lub wymianę zużytych części, a także czyszczenia i zabezpieczanie przed korozją.

  • Wymiana i naprawa Falowników

  • Naprawa oraz wymiana aparatur sterowych

  • Naprawa reduktorów oraz silników

  • Stale comiesięczne prace konserwacyjne

  • Zdalne sprawdzanie błędów windy

Informacje

Dostępność Części 94%
Dojazd do 30 min 91%
Zadowoleni klienci 97%

GODZINY PRACY

Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota POGOTOWIE 24H
Niedziela POGOTOWIE 24H

+48 600 472 651

Znajdziesz Nas

GWARANCJA JAKOŚCI

Posiadamy wszelkie uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego do wykonywania konserwacji modernizacji oraz bieżącej obsługi urządzeń dźwigowych