Project Description

Windy Elektryczne w Sosnowcu przy ul. Wagowej

Kompletna modernizacja dźwigu osobowego z napędem elektrycznym w budynku Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Częstochowie przy ul. Wagowej. Windę zaprojektowaliśmy w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć powierzchnię kabiny przy zastosowaniu drzwi automatycznych.

Sterowanie oparte zostało na pełną linie CAN by mieć jak najwięcej informacji zwrotnych od poszczególnych komponentów. Winda została wyposażona w energooszczędny silnik bez reduktorowy by maksymalnie zredukować konsumpcję energetyczną urządzenia, a system stand-by jeszcze zwiększa energooszczędność dźwigu.

Winda również jest wyposażona w zdalny system monitorowania by Nasi konserwatorzy mieli ciągły podgląd w pracę urządzenia.

Galeria

Specyfikacja

Typ:

Winda Elektryczna

Rok Budowy:

2018

Napęd:

Silnik Bez reduktorowy

Projekt

WINDOM Dźwigi Osobowe

Złóż Zapytanie

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z Naszym biurem projektowym

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. [a title="Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest (WINDOM Dźwigi Osobowe z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 46)"

    Kontakt